İksir Milano olarak, sivilcenin hayatınızı olumsuz etkileyebileceğini ve özgüveninize zarar verebileceğini anlıyoruz. Sivilceyi tedavi etmek genellikle bedelini ödeyebilecek uzun bir yolculuktur, ancak amacımız sizi cildinizin görünüşünden memnun olduğunuz bir yere götürmektir. Uzman danışmanlarımızdan oluşan ekibimiz deneyimli ve bilgilidir ve sizin için mümkün olan en iyi çözümü bulmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Cilt uzmanlarımız, cildiniz için endişelenmeden hayatınızı yaşayabilmeniz için semptomlarınızı iyileştirme ve kontrol etme konusunda tutkuludur. Her adımda sizin için buradayız..

Sivilce türleri

Akne üç farklı türe ayrılır:

  • Hafif – Beyaz başlıklar ve siyah noktalar göreceksiniz.
  • Orta – Beyaz başlıklar, siyah noktalar, papüller ve püstüller göreceksiniz. (Papül küçük kırmızı bir yumrudur, püstül ciltte sıvı veya irin içeren küçük bir yumrudur ).
  • Şiddetli – Pek çok büyük, genellikle ağrılı papül ve püstüllerin yanı sıra nodüller veya kistler. Yara izi de mevcut olabilir.
  • Her türlü sivilce tedavi edilebilir mi?

    Evet, müşterilere her türlü sivilce konusunda yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz tedavi çözümleri sınıfa bağlı olacaktır. Ancak sivilcenizin tedavi edilemeyecek kadar şiddetli olabileceğini düşünseniz bile, son derece etkili tedaviler ve ürünler önerebilen ve gerekirse ilaç reçete edebilen uzman doktorlarımız var.

  • Tedavilerden ne gibi sonuçlar bekleyebilirim?

    Herkes farklıdır, sivilce büyük ölçüde değişebilir ve büyük olasılıkla size bir tedavi kürü ve özel bir evde bakım tedavi programı verilecektir..

05321516851