Lazer epilasyon, hastaların kendi ciltlerinde daha rahat hissetmelerine yardımcı olan yenilikçi bir tedavidir. Tedaviler genellikle hızlı, kolay ve ağrısızdır. İksir Milano Güzellik Merkezi, her seferinde en iyi sonucu garantilemek için NORMED, MAGIC EIS lazerleri dahil olmak üzere en gelişmiş kozmetik lazerleri kullanıyor..

Uzmanlarımız, istenen bölgeyi tedavi etmek için uygun bir başlık seçerek başlayacak ve lazeri kişisel cilt renginize, saç renginize ve saç kalınlığınıza göre kalibre edecektir. Daha sonra, tabandaki saçları kırmak için başlık doğrudan tedavi alanının üzerinden geçirilir. Hasar görmüş foliküller sonunda vücuttan düşer ve sizi daha ince, daha az fark edilir kıllarla bırakır.

LAZER EPİLASYON ADAYI MIYIM?

Tüm lazerlerimiz 1-6 arasında değişen tüm farklı cilt tonları için güvenlidir ve bu da lazer epilasyonu‘nu neredeyse herkes için bir olasılık haline getirir. Yüz ve vücuttaki istenmeyen tüylerden rahatsızsanız, prosedür için uygun olabilirsiniz. Tüy alma uzmanınız, ilk konsültasyonunuz sırasında lazer tedavileri için adaylığınızı belirlemenize yardımcı olacaktır.

LAZER EPİLASYON İLE HANGİ BÖLGELERDE TEDAVİ EDİLEBİLİR?

Lazer tedavileri ile epilasyon, neredeyse istenmeyen tüylerin olduğu her yerde mümkündür. Yüzdeki şeftali tüylerini çeneden, kaşların arasından veya kulakların üstünden çıkarmak isteyip istemediğinize göre lazer epilasyon yardımcı olabilir. Tedaviler ayrıca koltuk altı bölgesi, bacaklar, bikini bölgesi, sırt ve daha fazlası gibi vücudun daha geniş bölgelerindeki tüyleri almak için de harikadır.

HANGİ SONUÇLARI GÖRECEĞİM?

Lazer epilasyon, hedeflenen bölgedeki tüyleri önemli ölçüde azaltacaktır. Tedavilerinizi tamamladıktan sonra tüylerinizi% 85 oranında azaltmayı bekleyebilirsiniz. Bazı hastalarımız% 99’a varan oranda tüylerde azalma sağladı. Ancak sonuçlar hastadan hastaya değişiklik gösterecektir. Gelecekteki hormon değişiklikleri, daha önce tedavi edilen alanlarda saçların yeniden uzamasına neden olabileceği için rötuş seansları sunuyoruz.

Tedaviler yalnızca aktif büyüme aşamasındaki tüyleri alabilir. Çoğu hasta vücut bölgelerini hedef alırken en az 6 seansa ihtiyaç duyar. Yüzü hedefliyorsanız, tedavinizi tamamlamak için tipik olarak en az 8 seans gerekir. Sonraki her seans, daha az ve daha az göze çarpan tüylerle daha pürüzsüz bir cilt sağlar.

DANIŞMA TALEP EDİN..

Dilerseniz Diclekent bulvarı Dünya kavşağı Hmt21 plaza A blok kat 14’te yer alan İksir Milano güzellik salonumuzu ziyaret edebilir, uzmanlarımız ile yüzyüze görüşebilirsiniz..

05321516851