Vitamin Lash botox olarak da bilinen My Lamination Vitamin Lash uygulaması lifting ile beraber tercih edilmektedir. Kirpiklerin uzamasını, beslenmesini ve gürleşmesini sağlayan bu uygulama aynı zamanda kirpikleri güçlendirmektedir. Herhangi bir yan etkisi ya da zararı olmayan bu uygulamanın acısız ve ağrısız bir işlem olduğu da unutulmamalıdır. @iksirmilanoestetik ins. üzerinden uygulama ile ilgili tüm detaylara ulaşabilir ve randevu almak için iletişim kurabilirsiniz.

My Lamination Vitamin Lash İçeriği
Kirpik botox uygulamasının içeriğinde aspur yağı başta olmak üzere argan yağı, tatlı badem yağı, jojoba yağı ve 14 farklı vitamin ve yağ türü bulunmaktadır. Ayrıca My Lamination Vitamin Lash işleminde silikon, paraben, parafin, boya ve madeni yağlar olmadığı için oldukça güvenli ve sağlıklı bir seçenektir.

Kirpik laminasyon işleminde gündelik yaşamınız ciddi anlamda kolaylaşacaktır. Buna ek olarak kirpiklerin kuruması engellenirken kirpik dökülmesi gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Zaten içeriğinde yer alan vitaminler, kirpikleri besleyeceği için bir süre sonra gürleşme, uzama ve güçlenme gibi etkileriyle karşılaşabilirsiniz.

Kirpik botoksu ile beraber kaş laminasyonu yapılması da mantıklı bir seçim olacaktır. Bizler bu konuda My Lamination markasına ait olan botox işlemleri sayesinde son derece güzel sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Ayrıca yüz güzelliğine önem veren bayanların çokça tercih ettiği bu uygulama, kirpiklerdeki inatçı yön bozukluğu sorunlarına da güzel bir çözüm olarak karşınıza çıkmaktadır

05321516851