Üst Blefaroplasti (Göz kapağı gençleştirme) en popüler yüz estetiği tekniklerinden biridir. Üst kapağı yeniden şekillendirmeye, iyileştirmeye ve canlandırmaya yarayan çok çeşitli cerrahi prosedürleri içerir.

Üst göz kapağı, kırışıklığı yükseltmek veya alçaltmak, göz kapağını tanımlayıp düzeltmek ve fazla kıvrımları gidermek için yeniden şekillendirilebilir. Gözü ‘açar’, görme için işlevsel fayda sağlar ve etnik köken verebilir veya dağıtabilir.

Üst blefaroplasti genellikle ayakta tedavi olarak bilinçli anestezi ile yapılır ve ‘sinerjik cerrahi’ yaklaşımında orta yüzün tamamını gençleştirmek için çeşitli cerrahi olmayan stratejilerle birleştirilebilir. Yara izi, gerektiği gibi müşteriyle yüzleşmeye, işe veya sosyal ilişkiye hızlı bir dönüş sağlamak için güzel bir şekilde gizlenmiştir.

DAHA DÜŞÜK BLEFAROPLASTİ

Alt Blefaroplasti, göz kapağı ve yanağın doğal estetiğini dengelemek için alt kapak hacmi fazlalığını (göz torbaları) veya alternatif olarak çökmüş göz kapağını tedavi eden bir teknikler ailesidir. Jonathan’ın ellerinde alt blefaroplasti, cilt, kas, yağ ve göz kapağı ile iskelet tabanının özel bileşenlerinin ‘katman katman’ değerlendirilmesini içerir. Cerrahi teknik, güvenliği ve hızlı iyileşmeyi en üst düzeye çıkarırken doğal dengeyi canlandırmak ve eski haline getirmek için seçilmiştir.

Üst blefaroplasti kaşın değerlendirilmesini gerektirdiğinden, alt blefaroplasti yanağın değerlendirilmesini gerektirir. Optimum göz kapağı / yanak dengesi restorasyonu, yanağı içeren ve / veya burnu ağza çevreleyen genişletilmiş alt blefaroplasti tekniklerinden gelebilir.

05321516851