Diyarbakır Lazer Epilasyon Merkezi

Lazer merkezimizde, istenen alan (vücut ve yüz) ne olursa olsun, kadınlar ve erkekler için tüm bütçelere uyarlanmış fiyatlar sunan kalıcı lazer epilasyon için ayrılmış bir tam kutup vardır. Tüm cilt renklerinden tüyleri verimli ve güvenli bir şekilde alabilen en verimli makinelere sahibiz.

 Lazer Epilasyon Nedir?

 Teknolojideki gelişmeler sayesinde epilasyon çok gelişti: bugün lazerin güçlerini yavaş yavaş tüyleri yok etmek için kullanıyoruz. Buz Lazer epilasyon, lazer ışını kullanarak kıl kökünü yok ederek yavaş yavaş ortadan kaldırır. Seanslar ilerledikçe, tüyler kalıcı olarak yok olana kadar giderek daha net ve seyrek hale gelir.

 Lazerin Sağladığı Fonksiyonlar Ve Olanaklar

 Lazer epilasyon, vücudun ve yüzün herhangi bir bölgesinde aşamalı olarak kalıcı bir epilasyon sağlar. Prensip basittir, lazer kılın melaninine konsantre olur ve tüm kılın parçalanacağı kadar yüksek bir sıcaklığa ısıtır. Bu durum ampulün, kıl milinin ve tüm bileşenlerinin imha edilmesini içerir. Böylece kıl ne kadar koyu ve kalın olursa cilt o kadar açık olur; lazer çıkışı o kadar iyi olacaktır. İksir milano Diyarbakır lazer epilasyon merkezi olarak tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı vaat ediyoruz.

Yılların verdiği birikim ile sektöründe iyi yerlere gelmiş olan İksir Milano Diyarbakır güzellik merkezi olarak uygun fiyat ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Her türlü hijyen kuralına uymaktayız. Alanında uzman ekibimiz her türlü bilgilendirme ile birlikte doğru işlemleri uygulayarak en iyi sonuçları almanızı sağlar.

 Vücut tüylerini kalıcı olarak yok etmek için ortalama 5 ila 10 seans, yüz aşağı için ise 7 ila 10 seans sürmektedir. Vücudun tüm bölgeleri lazer ile tedavi edilebilir. Kılları kalıcı olarak almak için seans sayısı da örneğin hormonal faktörlere bağlı olarak kişiden kişiye değişebilir. Tüylerin olduğu gibi kalması gereken tüm yüz bölgeleri HARİÇ, epilasyon seansınızdan önceki gün bölgeyi tıraş etmeniz çok önemlidir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05321516851