Buz Lazer Epilasyon Nedir?

İksir Milano Güzellik Kliniğinde, popüler, olan MORMED lazer epilasyon sisteminin yeni sürümü olan Magic EIS kullanıyoruz. Günümüzde mevcut olan en eksiksiz ve etkili lazer epilasyon sistemidir.

Magic EIS, cildinizi sürekli olarak soğutan ve tüm tedavi boyunca rahat olmanızı sağlayan IcePlus adlı benzersiz bir soğutma sistemine sahiptir. IcePlus, soğuk safir uç, saç köklerinin tedavi edildiği derinlerdeki ısıyı korurken yanma riskini de en aza indirir.

Buz lazer epilasyon nispeten yeni bir teknolojidir. Dört mevsim Buz lazer epilasyon yaptırmak mümkündür. 2014 yılından beri tüy almada lider bir yöntem olmuştur.

Buz Lazer nedir?

Buz lazer teknolojisi, tüm lazer epilasyon teknikleri arasında en az ağrılı ve en hızlı yöntemdir. 810 mm diyot lazer ile saç köklerine direkt etki eder.

Geleneksel lazer epilasyonda kıl kökleri yakılır. Buz lazer epilasyon aynı prensipleri kullanır ancak yanık sonrası kıl kökünü dondurur ve bu nedenle ağrısız bir deneyim sağlar.

Her türlü ciltte mümkün mü?

Ten rengi veya cilt tipi Buz lazerlerle tedaviyi etkilemez. Yakın zamanda bronzlaşmış cilt bile alabilir. İstenildiği zaman herkese uygulanabilir.

Acı var mı?

Hayır. Donma etkisi ile tamamen ağrısızdır.

Yüze uygulamak mümkün mü?

Evet. Geleneksel lazer epilasyonun yüzde düzgün çalışmamasının ana sebebi oradaki tüylerin çok ince ve açık renkli olmasıdır. Bununla birlikte, Buz lazerleri geleneksel lazerlerden daha hassastır; bu nedenle yüzdeki ince kıllarda bile beklenen sonuçları daha doğru verebilirler.

Kimler tedavi edilemez?

Hamile kadınlar, kanser hastaları ve ışık hassasiyeti olan kişiler Buz lazer epilasyon yaptıramazlar. Uzmanlar gerekli testleri yapacak ve operasyonun kullanılabilirliğini belirleyecektir.

Operasyon için özel bir zaman dilimi var mı?

Bu epilasyon tekniği tamamen ağrısız ve zararsız olduğu için herhangi bir yan etkisi yoktur. Bu, Buz lazer epilasyonunun herhangi bir zamanda, her mevsimde yapılabileceği anlamına gelir.

Bu teknolojinin avantajları nelerdir?

Bu teknolojinin en büyük avantajı ağrısız olması ve yan etkisinin olmamasıdır. Bu yöntem herkese uygulanabilir ve oldukça rahattır. Bu teknoloji aynı zamanda seans başına 30 ila 45 dakika arasında yapılabildiğinden zaman kazandırır. Bronzlaşma sonrası bile dört mevsim uygulanabilir.

Epilasyondan sonra

Geleneksel lazer epilasyondan farklı olarak buz lazer epilasyon operasyondan sonra özel bir işlem gerektirmez. Günlük hayatına rahatlıkla devam edilebilir. Randevu almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05321516851